Bakalım Kimmişim Ben? :)

En zorlandığım yerlerden biridir bu bölüm ve sevmediğimdenmidir her yerde karşıma çıkıyor. Çok zordur bana göre insanın kendisini anlatması. Her seferinde düşünürüm acaba ben kendimi tanıyormuyum diye?

Şu anda kısaca özetlemek gerekirse (kısaca dediğime bakmayın doğumdan itibaren başlıyorum :))) ) 87 yılının Temmuz ayınun 25 inde Başkent’te dünyaya gelen büyüdükçe çocuk olmanın nasıl güzel ve inanılmaz bir duygu olduğunu anlayan biriyim. Çocukluğunda bir çok elektronik cihazı katleden ve o zamanlardan elektroniğe ve teknolojiye meraklı olacağı belli biriydim. Nitekim farklı bir durumda olmadı.

15 yıllık bir Ankara geçmişinden sonra ¨TAŞI TOPRAĞI ALTIN“ diye söylenen şehir İstanbul’a gelip bu puslu gri havası olan şehirde hayatın koşuşturmacasına tüplü bir dalış yapıp halada derinlerde dolaşmaktayım.

Lise, üniversite derken 4 ü hala çalıştığım yerde olmak üzere 6 yıllık iş tecrübesi bile edinmişim. Sahi birde boş zamanları yazmak lazım dı buraya. Hemen onuda yazıp KISACA anlattığım kendime noktayı koyayım.

En başta dediğim gibi elektronik benim için zevkli ama kafaya koyduğumu yapamadığım zaman sinir bozucu bir uğraş, ama buna rağmen elektronikle ilgili farklı şeyler yapmayı arkadaşlarla muhabbet etmeyi severim. Boş zaman olduğıunda yaptığım çok şey varda şimdi hangi birini yazsam diye düşündüm. İyisimi gelin takılın bana beraber gezelim tozalım.

Ve işte beklenen an. KISACA anlattığım BEN’in sonıuna geldik. Yazılarımda görüşmek ümidiyle, sağlıcakla kalın…

Can ÇUBUKCUOĞLU

Bakalım Kimmişim Ben? :)” için 6 yorum

  1. Yaz demesi kolay ama yazmak zordur bazıları için zordur duygularını düşüncelerini kelimelere dökmek ne yazalım klasik ama seni tanımak güzel hele tanışma şeklimiz ……………..

    1. Eyvallah şef sağolasın. Aynen tanışma şeklimizin olduğu gibi seni tanımakya güzel sağolasın…

Bir Cevap Yazın